Úvodní stránka

Standard

Články

O plemeni

Chovatelská stanice

Naše feny

Naši psi

Odchovy

Výstavy

Bernardýn

Fotogalerie

Odkazy

Kontakty

Novinky

Pes Jíra - psí fotograf Vám nabízí nafocení a zhotovení kvalitních fotografií Vašeho miláčka při různých akcích (výstavy, agility, coursing, flyball, frisbee aj.) po domluvě možno nafocení i u Vás doma.© cheva 2008

Hejkovická zahradní sešlost

V sobotu 5.září 2009 proběhla první Hejkovická zahradní sešlost. Hejkovice je původní název obce Ujkovice, která se nachází asi napůl cesty mezi Mladou Boleslaví a Jičínem. V krásné krajině loupežníka Rumcajse a jeho Manky a Cipíska.

Původní myšlenka byla uspořádat setkání přátel s programem, ale osud se tomu vzepřel a nakonec se ukázalo, že to bylo asi to nejlepší řešení. Dokonce i počasí si s námi zahrálo hru na schovávanou, ráno svítilo sluníčko a bylo příjemně, během dopoledne se zatáhlo a začalo mrholit, odpoledne sice nepršelo, ale bylo zataženo, foukal vítr a bylo chladno. Naši miláčkové všem předvedli ve slušivých svetříkách.

Pánové se ujali roztápění a následné obsluhy grilu, kde nám při pravili skvělé masíčko, k dispozici byl švédský stůl s bohatou nabídkou různých laskomin. Samozřejmě se nezapomělo ani na naše miláčky. Pamlsků a dobrůtek se pro pejsky sešlo hodně.

V přátelském duchu proběhlo celé odpoledne, stihli jsme si říci něco o očkování, vyzkoušeli jsme si výstavní postoje, ukázali a vyzkoušeli jsme si chůzi na výstavním vodítku. Vyměnili jsme si různé zkušenosti kolem pejsků a hlavně jsme si krásně popovídali. Jak jinak než o psech. Co ale bylo velmi důležité, setkání si nejvíce užili naši miláčkové, proběhli se, pohráli si v kolektivu ostatních pejsků, něco v naučili.

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří neváhali přijet...
Šárce, Péťovi a Honzíkovi, kteří přijeli sice bez Otíka, ale moc mi pomohli
Lukášovi a Ivetě s Lancelotem a Lukrécií
Sandře a Michalovi a Laře
Lucce s přítelem a rodiči s Lorren a Karin s Nefi a Mercy

© cheva 2008